עבור כל אישה, התקופה של לפני החתונה היא תקופה רבת פעילות והכנות. אבל מה לאחר החתונה? מה קורה באותה התקופה הקסומה שמכונה "ירח הדבש"? זוהי התקופה שבה הגיע הזמן להרפות, להתפנק, לפנק, לנסות, להתנסות, לבלות עם הבעל הטרי, האהוב והיקר. זהו הזמן הנכון להתפנק עם הלבשה תחתונה לכלה באיכות מעולה וקווים מחמיאים. 

להיראות יפה וסקסית 
אנו, ב-ONLY FOR YOU שמנו לעצמנו למטרה לייבא ולמכור, ישירות ללקוחותינו, מגוון רחב של הלבשה תחתונה לנשים בכלל ולכלות בפרט. יש לנו בייבי דול לכלה במגוון רחב של תצורות וגזרות. יש לנו מגוון עצום של חזיות, ומחטבים, ולבנים ואקססוריז יפים, מפתים, מפתיעים וסקסיים. אנו סבורים שכל אישה רוצה להיראות מושלם בירח הדבש שלה וגם לאחריו. ויותר מזה – אנו סבורים שאף אחת לא צריכה לשלם מחירים מוגזמים בכדי להיראות יפה, מקסימה, סקסית. 

אם הזדמן לך לבקר בבירות האופנה של העולם או שעיינת בקטלוגים הנחשבים לאופנה סקסית, בוודאי גם את מחפשת ביגוד סקסי לכלה. אצלנו, במיוחד בשבילך - ONLY FOR YOU – המיטב שמגיע מחו"ל ובמחירים שאין בשום מקום אחר.
 
איכות שעולה פחות 
איך אנחנו מצליחים להציע ביגוד סקסי ואקססוריז לכלה שנראים מושלם אך נמכרים במחירים מפתיעים כל כך? כיצד יש לנו ביריות ובייבידול, חזיות ומחטבים ועוד שפע של פריטים מעולים במחירים כל כך טובים? התשובה פשוטה, אנו עושים מאמץ לתור אחר ספקים מצוינים בחו"ל, ומייבאים את כל הפריטים בעצמנו. אנו לא תלויים ביבוא של צד ג', שמוכר לנו במחירים מפולפלים. כך, אנו מציעים לכל אישה, לכל בחורה, לכל כלה, איכות מיטבית שעולה פחות. זו המשימה שלנו – לאפשר לכל כלה מראה יפה, מקסים או מפתה בלא לשלם יותר על פערי תיווך. נסי ותיווכחי. 
 

הלבשה תחתונה לכלה


מחסנים ומשרדים ראשיים - לוינסקי 12/33 תל אביב
ONLY FOR YOU
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
טלפון
072-33-80-775

דוא"ל

linea.intima1@gmail.com

כתובת
רחוב לוינסקי 12/33
רוצה להתפנק?
לא מתפשרים ובאים לקנות ברשת
ONLY FOR YOU

נחזור אליכם בהקדם
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-775
או מלאו פרטיכם בטופס