חנויות אופנה לא מעטות מתייחסות לנשים כאילו כולן יצאו לאחרונה מקטלוג אופנה. משמעות הדבר היא שהיצע החזיות כולל בעיקר מידות קטנות ואם יש מידות גדולות יותר, הרי שבדרך כלל לא מדובר בגזרה המחמיאה לגוף. אנחנו, ב-ONLY FOR YOU מציעים לבנים יפים וחזיות סקסיות ויפות – בכל המידות, לכל הנשים, לכל הסגנונות. 

אם את מחפשת חזיות במידות גדולות, אם את רוצה לבוש תחתון קזואלי או אולי מפתה, נשי וסקסי – את הכל תוכלי למצוא אלצנו. only for you עבורנו זה לא רק שם. זהו הדי אן איי שלנו, זה מה שאנו מייצגים לכל אחת ואחת מהלקוחות שלנו. עבורנו – כל אישה, כל לקוחה, היא עולם מלא. וכל אחת תוכל למצוא את החזיות המתאימות לה – גם במידות הגדולות.
 
כל אישה – לקוחה מרוצה 
עבורנו, כמו שלכל אישה מגיעה חזייה שתאפשר לה להרגיש נוח וגם בעיצוב יפה או סקסי, לכל אחת מגיע גם תחתון יפה בכל מידה וכך גם כל יתר אביזרי ההלבשה התחתונה.

רוצה להכיר היצע רחב ומגוון של הלבשה תחתונה במידות גדולות? גם את מחפשת אופנה אמיתית, לנשים אמיתיות, גם מתחת לבגדים היום יומיים? אנו המקום הנכון לשם כך – ואנו לעולם לא נתנצל על כך. להיפך, אנו גאים בכך שכל אישה, בכל מידה תהפוך אצלנו ללקוחה מרוצה. 

חותכים את פערי התיווך 
לא רק במידות גדולות בחזיות ובהלבשה תחתונה אנו נותנים יותר, לכל אחת. אנחנו, ב-ONLY FOR YOU רוצים לתת יותר גם מבחינת המחיר. אנו לא סתם חנות. אנו לא "עוד חנות".

אנו מייבאים בעצמנו מגוון רחב של לבנים, תחתונים, חזיות, בייבידול ומחטבים. מה המשמעות עבורך? את תוכלי למצוא את הכל במחירים מיוחדים ומפתיעים. 
 
 

חזיות במידות גדולות


מחסנים ומשרדים ראשיים - לוינסקי 12/33 תל אביב
ONLY FOR YOU
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
טלפון
072-33-80-775

דוא"ל

linea.intima1@gmail.com

כתובת
רחוב לוינסקי 12/33
רוצה להתפנק?
לא מתפשרים ובאים לקנות ברשת
ONLY FOR YOU

נחזור אליכם בהקדם
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-775
או מלאו פרטיכם בטופס